atletikaPřidat do mých lig
Muži
100 m (vítr 0,0 m/s): 1. Bracy (USA) 9,95, 110 m př. (-0,1 m/s): 1. Allen (USA) 13,10, ...6. Svoboda (ČR) 13,48, 400 m př.: 1. Warholm (Nor.) 48,08, tyč: 1. Kendricks (USA) 591, oštěp: 1. Vetter (Něm.) 88,76.
Ženy
100 m (+0,5 m/s): 1. Neitaová (Brit.) 11,04, 1500 m: 1. Graceová (USA) 4:01,33, ...6. Mezuliáníková (ČR) 4:05,57, 100 m př. (-0,2 m/s): 1. Visserová (Niz.) 12,73, 3000 m př.: 1. Krauseová (Něm.) 9:26,00, výška: 1. Lasickeneová (Rus.) 198, dálka: 1. Sawyersová (Brit.) 673, disk: 1. Allmanová (USA) 71,16.
Muži: 1. Langat (Keňa) 2:09:25, 2. Getahun (Et.) 2:09:42, 3. Kosgei (Keňa) 2:10:10.
Ženy: 1. Chepkiruiová (Keňa) 2:24:29, 2. Dinkeová 2:25:31, 3. Burkaová (obě Et.) 2:25:38, ...10. Horká (ČR) 2:46:44.
lyžováníPřidat do mých lig
Ženy: 1. Avvakumovová (Rus.) 247,9 b. (132+131,5 m), 2. Bogatajová (Slovin.) 246,7 (126,5+132), 3. Opsethová (Nor.) 242,8 (124+132), ...11. Indráčková 196,5 (115+123,5), 15. Ulrichová (obě ČR) 178,1 (118,5+109).
Průběžné pořadí (po 6 ze 7 závodů): 1. Bogatajová 520 b., 2. Takanašiová (Jap.) 260, 3. Opsethová 236, ...23. Ulrichová 60, 34. Indráčková 35.
Smíšená družstva: 1. Norsko (Strömová, Forfang, Opsethová, Granerud) 955,9, ...5. ČR (Indráčková, Kožíšek, Ulrichová, Polášek) 696,9.
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Moto3: 1. Foggia (It./Honda) 37:53,710, 2. Öncü (Tur./KTM) -0,041, 3. Sasaki (Jap./KTM) -0,644, 4. Guevara (Šp./GASGAS) -0,708, 5. Antonelli (It./KTM) -0,878, 6. Migno (It./Honda) -1,180, ...Salač (ČR/KTM) nedokončil.
Průběžné pořadí MS (po 13 z 18 závodů): 1. Acosta (Šp./KTM) 201, 2. García (Šp./GASGAS) 155, 3. Foggia 143, 4. Fenati (It./Husqvarna) 134, 5. Masiá (Šp./KTM) 111, 6. D. Binder (JAR/Honda) 104, ...17. Salač 46.
Moto2: 1. R. Fernández (Šp./Kalex) 39:49,990, 2. Gardner (Austr./Kalex) -5,408, 3. A. Fernández (Šp./Kalex) -6,824, 4. Navarro -7,051, 5. Canet (oba Šp./Boscoscuro) -10,695, 6. Di Giannantonio (It./Kalex) -15,160.
Průběžné pořadí MS (po 13 z 18 závodů): 1. Gardner 231, 2. R. Fernández 187, 3. Bezzecchi (It./Kalex) 179, 4. Lowes (Brit./Kalex) 127, 5. Canet 92, 6. A. Fernández 92.
MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 41:44,422, 2. M. Márquez (Šp./Honda) -0,673, 3. Mir (Šp./Suzuki) -3,911, 4. A. Espargaró (Šp./Aprilia) -9,269, 5. Miller (Austr./Ducati) -11,928, 6. Bastianini (It./Ducati) -13,757.
Průběžné pořadí MS (po 13 z 18 závodů): 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 214, 2. Bagnaia 161, 3. Mir 157, 4. Zarco (Fr./Ducati) 137, 5. Miller 129, 6. B. Binder (JAR/KTM) 117.
1. Ricciardo (Austr./McLaren) 1:21:54,367, 2. Norris (Brit./McLaren) -1,747, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -4,921, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -7,309, 5. Pérez (Mex./Red Bull) -8,723, 6. Sainz (Šp./Ferrari) -10,535, 7. Stroll (Kan./Aston Martin) -15,804, 8. Alonso (Šp./Alpine) -17,201, 9. Russell (Brit./Williams) -19,742, 10. Ocon (Fr./Alpine) -20,868.
Nejrychlejší kolo: Ricciardo.
Průběžné pořadí MS (po 14 z 22 závodů): 1. Verstappen (Niz./Red Bull) 226,5 b., 2. Hamilton (Brit./Mercedes) 221,5, 3. Bottas 141, 4. Norris 132, 5. Pérez 118, 6. Leclerc 104, 7. Sainz 97,5, 8. Ricciardo 83, 9. Gasly (Fr./Alpha Tauri) 66, 10. Alonso 50.
Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 362,5, 2. Red Bull 344,5, 3. McLaren 215, 4. Ferrari 201,5, 5. Alpine 95, 6. Alpha Tauri 84, 7. Aston Martin 59, 8. Williams 22, 9. Alfa Romeo 3.
MX1
1. jízda: 1. Drdaj (Gas Gas) 34:51,817, 2. Butron (Šp./KTM) -9,341, 3. Krč (KTM) -1:09,375.
2. jízda: 1. Butron 35:18,900, 2. Drdaj -10,172, 3. Krč -40,335.
Celkově: 1. Butron 47, 2. Drdaj 47, 3. Krč 40.
Průběžné pořadí (po 6 ze 7 závodů): 1. Butron 277, 2. Drdaj 235, 3. Krč 187.
MX2
1. jízda: 1. Wagenknecht (Husqvarna) 31:09,451, 2. Rathouský (KTM) -0,401, 3. Kohút (SR/KTM) -29,331.
2. jízda: 1. Jošt 29:18,780, 2. Repčák (oba SR/KTM) -3,670, 3. Rathouský -5,190.
Celkově: 1. Rathouský 42, 2. Jošt 41, 3. Wagenknecht 39.
Průběžné pořadí (po 6 ze 7 závodů): 1. Jošt 248, 2. Wagenknecht 240, 3. Rathouský 218.
1. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) 3:28:24,6, 2. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -42,1, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -1:11,3, 4. Sordo, Carrera (Šp./Hyundai i20) -3:01,0, 5. Greensmith, Patterson (Brit., Ir./Ford Fiesta) -5:45,0, 6. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -6:42,7, ...17. Prokop, Ernst (ČR/Ford Fiesta R5) -18:05,2.
Průběžné pořadí MS (po 9 z 12 závodů): 1. Ogier 180 b., 2. Evans 136, 3. Neuville (Belg./Hyundai i20) 130, 4. Rovanperä 129, 5. Tänak 106, 6. Kacuta (Jap./Toyota Yaris) 66.
Pořadí týmů: 1. Toyota 397 b., 2. Hyundai 340, 3. M-Sport Ford 153, 4. Hyundai 2C 44.
3. jízda: 1. J. Hahn (Něm./Iveco) 23:53,034, 2. Lacko (ČR/Buggyra) -3,076, 3. Albacete (Šp./MAN) -4,968, ...13. Kolocová (ČR/Buggyra) -43,406.
4. jízda: 1. Kiss (Maď./MAN) 23:49,729, 2. Lacko -2,822, 3. Calvet (Fr./Buggyra) -16,005, ...13. Kolocová -43,111.
Průběžné pořadí ME: 1. Kiss 127, 2. Lacko 113, 3. Lenz (Něm./MAN) 109.
cyklistikaPřidat do mých lig
8. etapa (173 km): 1. Van Aert (Belg.) 4:07:56, 2. Greipel (Něm.), 3. Cavendish (Brit.), 4. Joyce (USA), 5. Kanter (Něm.), 6. Townsend (Ir.) všichni stejný čas.
Konečné pořadí: 1. Van Aert 31:42:22, 2. Hayter (Brit.) -6, 3. Alaphilippe (Fr.) -27, 4. Honoré (Dán.) -41, 5. Woods (Kan.) -1:00, 6. Dennis (Austr.) -1:14.
Konečné pořadí po 4 etapách: 1. De Lie (Belg./Lotto Soudal U23) 11:34:41, 2. Van der Meer (Niz./VolkerWessels) -13, 3. Cima (It./Gazprom-RusVelo) -19, ...7. Klabouch -24, 8. T. Bárta (oba ČR/Topforex-ATT Investments) -25, 15. Otruba (ČR/Elkov Kasper) -28.
Muži - závod s hromadným startem (179,2 km): 1. Colbrelli (It.) 4:19:45, 2. Evenepoel (Belg.) stejný čas, 3. Cosnefroy (Fr.) -1:30, 4. Trentin (It.), 5. Pogačar (Slovin.), 6. Hirschi (Švýc.), 7. Hoelgaard (Nor.) všichni -1:44, 8. Hermans (Belg.) -1:46, 9. Sivakov (Rus.) -1:49, 10. Campenaerts (Belg.) -5:41, ...20. Kukrle -9:13, J. Bárta, Štybar, A. Ťoupalík, Turek (všichni ČR) nedokončili.
baseballPřidat do mých lig
kanoistikaPřidat do mých lig
Muži
C1: 1. Gargaud Chanut (Fr.) 101,40 (0 trest. sekund), 2. Savšek -0,16 (0), 3. Božič (oba Slovin.) -1,69 (0), ...5. Chaloupka -2,58 (0), 10. Heger -8,13 (0), ...v semifinále 12. Rohan (všichni (ČR).
Konečné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Gargaud Chanut 243, 2. Savšek 217, 3. Trave (Šp.) 207, ...10. Heger 152, 11. Chaloupka 146, 15. Rohan 122, 43. Rak (ČR) 20.
Ženy
C1: 1. Fišerová (ČR) 111,79 (0), 2. Foxová (Austr.) -1,45 (4), 3. Apelová (Něm.) -1,83 (0), ...v semifinále 14. M. Satková, 21. Říhová (obě ČR).
Konečné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Fišerová 280, 2. Foxová 276, 3. Apelová 187, ...10. M. Satková 137, 22. Říhová 85, 40. G. Satková (ČR) 27.
Extrémní slalom
Muži: 1. Crespo (Šp.), 2. Přindiš (ČR), 3. De Dionigi (It.), ...Tunka (ČR) vyřazen ve čtvrtfinále.
Konečné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Přindiš 227, 2. Hengst (Něm.) 190, 3. Leitner (Rak.) 187, ...6. Tunka 115, 23. Heger 33, 43. Hradilek 11, 54. Krejčí 8, 70. Zeman (všichni ČR) 6.
Ženy: 1. Wegmanová (Niz.), 2. Satilaová (Braz.), 3. Foxová, ...Nesnídalová vyřazena v semifinále, M. Satková (obě ČR) vyřazena v 1. kole.
Konečné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Trompeterová (Něm.) 230, 2. Wegmanová 164, 3. Satilaová 160, ...6. Nesnídalová 111, 11. M. Satková 75, 15. Hilgertová 54, 20. Fišerová 45, 59. Galušková (všechny ČR) 4.
Dotace 200 000 eur, par 71: 1. Hidalgo 272 (68+68+68+68), 2. Tarrio (oba Šp.) 274 (71+71+69+63) a Nemecz (Rak.) 274 (67+67+69+71), ...mj. 11. Lieser 278 (66+67+75+70), 39. Brixi (oba ČR) 284 (71+67+72+74).
Par 72, dotace 8 milionů dolarů: 1. Horschel (USA) 269 (70+65+69+65), 2. Aphibarnrat (Thaj.) 270 (64+68+74+64), Canter (Angl.) 270 (67+66+70+67), Donaldson (Wales) 270 (69+66+69+66), 5. Bezuidenhout (JAR) 271 (64+72+68+67).
dostihyPřidat do mých lig
Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha, proutěné překážky (4200 m, čtyřletí a starší koně, dotace 360.000 korun): 1. Sternkranz (ž. Matuský, tr. Váňa ml., stáj: Scuderia Aichner SRL), 2. Capivari, 3. San Marino. Čas: 5:06,49. Výrok: jistě - 1 1/4 - 10.
Další dostihy:
I. Lena (ž. Havelková) - Gold Shalaa - Pleione,
II. Mollys Best (ž. Filipová) - Corston - Gilienne,
III. Portorikos (Bořánková) - High Spec - Benjamin,
IV. Westerwald (am. Novák ml.) - Nowera - Lysyanargent,
V. Tularka (ž. Šafář) - Ideal Grace - Viviann,
VI. Kenshibu (ž. Havelková) - Triplex - Wanikoro,
VIII. Decanter (ž. Clijmans) - Irish Hero - Determis.
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži
Do 55 kg: 1. Džobák (Horní Suchá) dvojboj 183 kg (trh 78+nadhoz 105).
Do 61 kg: 1. Polák (Horní Suchá) 242 (112 - český rekord+130).
Do 67 kg: 1. Šesták (Zlín) 196 (85+111).
Do 73 kg: 1. Stránský (Olymp Praha) 288 (128+160).
Do 81 kg: 1. Buchta (Horní Suchá) 267 (117+150).
Do 89 kg: 1. Mareček (Boskovice) 300 (140+160).
Do 96 kg: 1. Josef Kolář (Holešov) 320 (140+180).
Do 102 kg: 1. Gorný (Třinec) 332 (152+180).
Do 109 kg: 1. Gasior (Bohumín) 327 (145+182).
Nad 109 kg: 1. Kučera (Olymp Praha) 390 (170+220).
Ženy
Do 49 kg: 1. Klimpartová (Sokol Moravská Ostrava) 102 (46+56).
Do 55 kg: 1. Hándlová (Destiny Brno) 140 (63+77).
Do 59 kg: 1. Pudivítrová (Bohemians Praha) 171 (76+95).
Do 64 kg: 1. Kenisová (Havířov) 170 (75+95).
Do 71 kg: 1. Rondziková (Hellas Brno) 201 (91+110).
Do 76 kg: 1. Zelentsová (Hellas Brno) 175 (75+100).
Do 81 kg: 1. Jeřábková (Hellas Brno) 180 (80+100).
Do 87 kg: 1. Šmigová (Sokol Moravská Ostrava) 160 (75+85).
Nad 87 kg: 1. Králová (Destiny Brno) 164 (74+90).
triatlonPřidat do mých lig
Muži: 1. Högenhaug (Dán.) 7:37:46, 2. Svensson (Švéd.) 7:39:25, 3. Colucci (Braz.) 7:45:15, ...7. Řenč (ČR) 7:56:06.
Ženy: 1. De Vriesová (Niz.) 8:32:04, 2. Genetová (Fr.) 8:34:22, 3. Vesterbyová (Dán.) 8:38:53, ...10. Křivánková 9:17:01, 15. Kotopulu (obě ČR) 9:39:40.
Muži: 1. Nygaard-Priester (Něm.) 1:53:31, 2. Sheldon (Brit.) -33, 3. Lehmann (Maď.) -40, ...15. Volár -2:06, 19. Grebík -2:17, 29. Martin (všichni ČR) -4:39.
Ženy: 1. Derronová (Švýc.) 2:06:56, 2. Uedaová (Jap.) -24, 3. Seregniová (It.) -35, ...33. Hrušková (ČR) -14:20.